Головна Контакти Пошук та карта сайту
УКР РУС ENG

Основний напрямок діяльності - виробництво напірних поліетиленових труб та фасонних частин для будівництва та ремонту інженерних мереж систем газо-водопостачання,безнапірних двохстінних гофрованих труб із поліпропілену для мереж каналізації, дренажу і захисту кабелів зв’язку та труб попредньо теплоізольованих для мереж гарячого водопостачання та теплотрас.

Головним пріоритетом компанії «Ельпласт» було і залишається орієнтування на виробництво високоякісної продукції. Три складові, а саме: найсучасніше технологічне обладнання, використання сировини провідних європейських виробників та професіоналізм менеджерів та інженерів дозволяють нам займати лідируючу позицію в галузі.

На сьогодні ми єдине з аналогічних підприємств України, на якому система управління якістю сертифікована міжнародними органом TÜV CERT.

2013.08.19
Вакансії

Запрошуємо на роботу...

2013.07.14
Виставка «Аква-Терм Київ»

14-17 травня 2013 року Компанія «Ельпласт» прийняла участь у ювілейній, 15-й Міжнародній виставці опалення, вентиляції, водопостачання «Аква-Терм Київ 2013».

2013.06.07
IX Міжнародний конгрес «ЕТЕВК-2013»

1-4 червня 2013 року в м. Ялта Автономної Республіки Крим відбувся IX Міжнародний конгрес «ЕТЕВК-2013» (Екологія, Технологія, Економіка, Водопостачання, Каналізація), організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і присвячений актуальним питанням в сфері водопостачання та водовідведення.